پارتیشن های منحصر بفرد شركت فرآذين به صورت فريم های مجزا بوده و اين فريم ها در كارخانه توليد و مونتاژ مي گردند، بنابراين ضريب كنترل كيفی و نظارت در محل توليد افزايش يافته و فقط فريم ها و تجهيزات پس از بسته بندی و ارسال در محل پروژه نصب می شوند. اين امر باعث افزايش سرعت اجرا و كيفيت محصول و به خصوص در مورد پارتیشن های دو جداره باعث تميزی داخل فريم و بين دو جداره شيشه ای مي گردد.

 • پروفیل های آلومینیومی

  پروفيل فريم پارتيشن ها و ساير پروفيل هاي سيستم پارتيشن بندي از آلومينيوم تهيه شده از با کيفيت ترين مواد اوليه (بيلت استاندارد (آلياژ 6063)) به روش فرآيند اکستروژن مي باشد.

  پوشش پروفيل ها به صورت آبکاري آنودايز نقره اي رنگ و عدم استفاده از رنگ هاي پوششي (الکترو استاتيک و پادر کوتينگ) که باعث زيبايي و دوام زياد پروفيل هاي آلومينيومي و امکان بازيافت در آينده خواهد شد.

  پروفيل هاي آلومينيومي فريم پارتيشن هاي تک جداره به ضخامت 100 ميلي متر و داراي شيار 8 ميلي متر و وزن حجمي (1330 gr/m) مي باشد.

  پروفيل هاي آلومينيومي فريم پارتيشن هاي دو جداره به ضخامت 100 ميلي متر و داراي دو شيار 8 ميلي متري و وزن حجمي (1396 gr/m) مي باشد.

 • جداره ها

  جداره هاي ام.دی.اف فريم هاي پارتيشن هاي تک و دو جداره از جنس ام.دی.اف لمينيت دار (طرح به انتخاب کارفرما) به ضخامت 8 ميلي متر مي باشد.

  تمامي جداره هاي شيشه اي به کار رفته در پارتيشن ها به ضخامت 4 ميلي متر به صورت سکوريت شده (ايمني) مي باشد. اين امر باعث افزايش ضريب ايمني و دوام محصول مي شود و از خطرات احتمالي و شکسته شدن جداره هاي شيشه اي جلوگيري مي کند.

  نوار استفاده شده جهت درزگيري شيشه ها از نوع پروفيل سيليکوني (پليمر سيليکون) با کيفيت بالا که داراي مقاومت حرارتي بسيار بالا، درصد کشساني 275%، عدم تغيير شکل و بد فرم شدن در طول زمان و عايق خوب صوتي و حرارتي مي باشد. اين نوع نوارهاي دور شيشه ها نسبت به نوارهاي پلاستيکي و لاستيکي موجود، داراي دوام بسيار بالا و هيچ گاه دفرمه و پاره نمي شوند.

 • اتصالات

  اتصالات به کار رفته در سيستم پارتيشن بندي فرآذين از نوع فولادي با آبکاري گالوانيزه و داراي طراحي منحصر بفرد و کاملاً پنهان بوده و در دوطرف پارتيشن ها هيچ گونه آثاري از پيچ و اتصالات مشاهده نمي گردد.

  با اتصالات انعطاف پذير، در طراحي فضاهاي پارتيشن بندي هيچ گونه محدوديتي در زواياي قرار گيري پارتيشن ها وجود ندارد . (90 الي 180 درجه)

  پارتيشن هاي تک و دو جداره با استفاده از پروفيل مخصوص آلومينيومي به کف و سقف متصل مي گردند که اين امر باعث افزايش استحکام و ايستايي و همچنين زيبايي پارتيشن ها مي گردد.

  يکي از مهمترين مزيت ها در سيستم پارتيشن بندي فرآذين امکان کنار هم قرار دادن و ترکيب کردن پارتيشن هاي تک و دو جداره با ضخامت ها و نما هاي يک سان است.

 • داکت انتقال تجهیزات

  داکت هايي براي تجهيزات الکتريکي و کابل هاي برق، تلفن و شبکه پيش بيني گرديده است. اين داکت ها داخل فريم هاي پارتيشن هاي دو جداره و با درب هاي بازشو امکان دسترسي به کابل ها و پشت پريز ها را فراهم مي نمايند. اين قابليت يکي از معضلات مجتمع هاي بزرگ اداري که همانا انباشته شدن و دست و پاگيري کابل ها و سيم هاي برق ، شبکه و تلفن است را به راحتي حل مي کند.

  درب های بازشو فریم های داکت دار از جنس ام.دی.اف لمینیت دار به ضخامت 16 میلی متر با نوارکاری پی.وی.سی می باشد. لولاهای درب از نوع کابینتی بوده و تعداد آنها متناسب با طول فریم محاسبه می شود.

  قطر سوراخ های ایجاد شده در فریم های آلومینیومی سیستم جهت عبور سیم ها و کابل ها به فریم های جانبی 4 سانتی متر می باشد و تعداد سوراخ ها متناسب با نیاز پروژه افزایش می یابد.

  بر روی جداره فریم های داکت دار می توان پریز های خروجی برق، تلفن، شبکه و سایر تجهیزات از جمله کلید های روشنایی اتاق و سیستم های امنیتی و .. را نصب نمود.

 • پرده کرکره

  داخل مدول هاي شيشه اي پارتيشن دو جداره قابليت نصب پرده کرکره به ضخامت هاي  16 ، 25 و 50 ميلي متري  با هر رنگي (به انتخاب کارفرما) و همراه تجهيزات تنظيم آن به وسيله ولوم وجود دارد، در اين حالت پرده ها هميشه به حالت آويخته داخل پارتيشن باز مي باشد و در مواقع لزوم به وسيله ولوم تاريک و روشن مي گردد و چون شيشه ها به وسيله نوارهاي سيليکوني ويژه اين سيستم در داخل پارتيشن ها قرار گرفته اند فضاي بين دو جداره شيشه همواره کاملا ايزوله و تميز مي باشد و پرده ها هيچ گاه کثيف و نا مرتب نمي شود.

  برای زیبایی بیشتر و از بین بردن حاشیه قابل دید در اطراف پرده کرکره، در چهار طرف جداره شیشه ای کادری به ضخامت 3 سانتی متر مات کاری شده است.

 • پیش ساخته بودن

  سيستم پارتيشن بندي کاملاً پيش ساخته بوده به صورتي که تمام قطعات پانل ها به صورت فريم هاي آماده در کارخانه توليد و مونتاژ شده و به صورت بسته بندي به محل پروژه حمل و نصب مي گردد. به طوري که نياز به هيچ گونه برش کاري ، سوراخ کاري و مونتاژ در محل پروژه نيست.

 • درب پارتیشن

  درب هاي پارتيشن در چارچوب از نوع پروفيل فريم هاي پارتيشن ها (با مشخصات ذکر شده در بخش پروفیل های آلومینیومی) قرار مي گيرد.
  بدنه درب هاي تمام شيشه اي به ضخامت 10 ميلي متر و به صورت سکوريت شده (ايمني) توليد مي شود.
  بدنه درب هاي چوبي به ضخامت 32 ميلي متر و از دو لايه ام.دي.اف لمينيت دار به ضخامت 8 ميلي متر داخلي يا خارجي (طرح به انتخاب کارفرما) و کلاف هاي ام.دی.اف در بين دو لايه استفاده مي شود و و لبه ها با استفاده از باندهاي P.V.C. به ضخامت 2 ميلي متر پوشش داده مي شوند.
  تمام درب هاي سيستم پارتيشن فرآذين داراي قفل و دستگيره هاي ساخت شرکت HOPPE سوئيس (تولید در جمهوری چک) مي باشند که داراي زيبايي و دوام و کيفيت بالا به همراه 5 سال گارانتي مي باشد. همچنین لولای درب های شیشه ای ساخت MERONI ایتالیا و درب های چوبی ساخت HAFELE ترکیه می باشد.

 • نصب سریع

  سيستم پارتيشن بندي کاملاً پيش ساخته بوده به صورتي که تمام قطعات پانل ها به صورت فريم هاي آماده در کارخانه توليد و مونتاژ شده و به صورت بسته بندي به محل پروژه حمل و نصب مي گردد. به طوري که نياز به هيچ گونه برش کاري ، سوراخ کاري و مونتاژ در محل پروژه نيست.