حقوق مالکیت معنوی

حق تالیف :

حق انحصاری نشر و پخش و تمام حقوق مادی و معنوی مربوط به محتوای اين پايگاه، از جمله شامل کليه تصاوير، فیلم ها، متون موجود و فایل های مشخصات و نقشه های محصولات ، متعلق به شرکت فرآذین تهران بوده و مشمول حمايت‌های مقرر در قانون تجارت الکترونيک (مصوب 1382) به ويژه مواد 62 و 74 آن قانون می‌باشد.

فرآذین اجازه می دهد :

– برای استفاده‌ شخصی، غيرتجاری و ارائه محصولات فرآذین به کارفرمایان، مطالب موجود در اين وب سایت دانلود شده، نمايش داده شوند يا چاپ گردند.
– به صفحه‌ نخست يا ساير صفحات اين پايگاه پيوند (link) برقرار گردد.
– ـ بخشی از مطالب اين پايگاه استخراج و با ذکر منبع آن مورد استفاده قرار گيرد.

برای اخذ هرگونه مجوز ديگر جهت استفاده از مطالب ارايه ‌شده در اين پايگاه خواهشمند است با ما تماس حاصل فرمائيد.

شرط عدم مسئولیت

اطلاعات موجود در اين پايگاه به منظور مراجعه همگان تهيه گرديده است. گرچه تلاش فراوان شده تا اطلاعات مزبور به هنگام و درست باشند، اما شرکت فرآذین تهران، درستی يا کامل بودن محتوای آن يا هرگونه خسارت احتمالی که در نتيجه‌ی استفاده از اطلاعات ياد شده وارد شود را تضمين نمی‌کند و مسووليتی نيز در قبال آن به عهده نمی‌گيرد.

در خصوص پيوند‌هايی (links) که به منظور سهولت در استفاده ارايه شده‌اند نيز، فرآذین هيچ‌گونه مسووليتی نسبت به محتوای آنها يا هر پايگاه ديگری که به اين پايگاه دسترسی داشته يا متصل باشند، به عهده نخواهد گرفت.

فرآذین اين حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا اطلاعات منتشرشده، زمان انتشار و شيوه‌های مورد استفاده برای توليد محصولات را تغيير دهد. همچنين اين امکان وجود دارد که انتشار اطلاعات فوق در آينده ادامه پيدا نکند.