WSD-300

میز گروهی با پانل جدا کننده دارای قفسه معلق

قابلیت ها

همکاری و تعامل ؛ میز های گروهی جهت دفاتر و اتاق های کاری مشترک و انجام کارهایی که نیاز به تعامل مداوم میان همکاران دارند بسیار مناسب می باشد.

استفاده بهینه از فضا ؛ به کارگیری میز گروهی باعث بهره وری مؤثر از فضا می شود و عدم وجود موانع فیزیکی در ارتباطلات درون گروهی که می تواند یادگیری و تعامل را ارتقا دهد.

قفسه معلق ؛ برای افزایش کارایی و فضای ذخیره اسناد، قفسه های معلق بر روی پنل جدا کننده و در قسمت بالای هر کاربر پیش بینی شده است.

پنل جدا کننده ؛ جهت ایجاد حریم بصری و افزایش تمرکز برای کاربر و همچنین به عنوان سازه ای برای نگهداری قفسه های معلق دو طرفه

سازه آلومینیومی با دوام ؛ استفاده از استراکچر آلومینیومی فریم شده استحکام بیشتری به میز داده و دوام محصول در سال های زیاد را تضمین می نماید.

تعویض آسان صفحه میز ؛ با اتکا به سازه با دوام آلومینیومی به کار رفته در محصول می توان صفحه روی میز را در آینده به راحتی و با کمترین هزینه تعویض نمود. این ویژگی جهت تغییر رنگ و دکوراسیون فضا، تعویض صفحه در صورت بروز آسیب های وارده احتمالی و تغییر متریال صفحه کاربرد دارد.

انتخاب رنگ ترکیبی ؛ این امکان برای کارفرمایان وجود دارد تا با انتخاب و ترکیب دو رنگ در صفحات و بدنه میز، تنوع بیشتری را در دکوراسیون فضای کار خود ایجاد نمایند.

مشخصات فنی

صفحه و بدنه ها ؛ ام.دی.اف با لمینیت طرح دار – رویه : بافت چوب – ضخامت : 16 میلی متر / نوار لبه ها ؛ نوار پی.وی.سی – ضخامت : 2 میلی متر

جداره پنل جدا کننده ؛ ام.دی.اف با لمینیت طرح دار – رویه : بافت چوب – ضخامت : 8 میلی متر

فریم پنل جدا کننده ؛ فریم آلومینیومی با آبکاری آنادایز نقره ای – ضخامت 100 میلی متر – دو جداره ام.دی.اف به ضخامت 8 میلی متر – پایه های آلومینیومی به ارتفاع 30 سانتی متر

پروفیل های آلومینیومی ؛ آلومینیوم تهیه شده از با کیفیت ترین مواد اولیه (بیلت 6063 DUBAL) و تولید شده با فرآیند اکستروژن – آبکاری آنادایز 15 میکرون – رنگ : نقره ای

پایه های قابل رگلاژ تا 20 میلی متر

ابعاد میز

WSD-300_Drawing

  • WSD-3001: L (120) x W (150) x H (165)
  • WSD-3002: L (150) x W (150) x H (165)
  • WSD-3003: L (180) x W (150) x H (165)
  • WSD-3004: L (210) x W (150) x H (165)