WSD-200

میز گروهی برای چهار کاربر
به همراه قفسه معلق جدا کننده و میز های با قابلیت صفحه متحرک با محفظه پنهان

قابلیت ها

همکاری و تعامل ؛ میز های گروهی جهت دفاتر و اتاق های کاری مشترک و انجام کارهایی که نیاز به تعامل مداوم میان همکاران دارند بسیار مناسب می باشد.

استفاده بهینه از فضا ؛ به کارگیری میز گروهی باعث بهره وری مؤثر از فضا می شود و عدم وجود موانع فیزیکی در ارتباطلات درون گروهی که می تواند یادگیری و تعامل را ارتقا دهد.

قفسه معلق جدا کننده ؛ برای افزایش کارایی و فضای ذخیره اسناد، قفسه های معلق در کنار هر کاربر پیش بینی شده است تا علاوه بر عملکرد ذخیره و نگهداری، جدا کننده بصری نیز باشد.

صفحه میز متحرک ؛ جهت قرار دادن وسایل و اسناد و انتقال آنها از روی میز به زیر صفحه میز و در محفظه پنهان با امکان استفاده از خروجی های برق، تلفن و دیتا.

سازه آلومینیومی با دوام ؛ استفاده از استراکچر آلومینیومی فریم شده استحکام بیشتری به میز داده و دوام محصول در سال های زیاد را تضمین می نماید.

تعویض آسان صفحه میز ؛ با اتکا به سازه با دوام آلومینیومی به کار رفته در محصول می توان صفحه روی میز را در آینده به راحتی و با کمترین هزینه تعویض نمود. این ویژگی جهت تغییر رنگ و دکوراسیون فضا، تعویض صفحه در صورت بروز آسیب های وارده احتمالی و تغییر متریال صفحه کاربرد دارد.

انتخاب رنگ ترکیبی ؛ این امکان برای کارفرمایان وجود دارد تا با انتخاب و ترکیب دو رنگ در صفحات و بدنه میز، تنوع بیشتری را در دکوراسیون فضای کار خود ایجاد نمایند.

مشخصات فنی

صفحه و بدنه ها ؛ ام.دی.اف با لمینیت طرح دار – رویه : بافت چوب – ضخامت : 16 میلی متر / نوار لبه ها ؛ نوار پی.وی.سی – ضخامت : 2 میلی متر

یراق صفحه کشویی ؛ بلبرینگ های ساچمه ای به همراه پروفیل آلومینیومی هدایت کننده صفحه

محفظه پنهان میز ؛ عرض صفحه کشویی : 50 سانتی متر – ارتفاع : 8 سانتی متر – کف محفظه : ام.دی.اف با لمینیت طرح پلاتین ضخامت 8 میلی متر

پروفیل های آلومینیومی ؛ آلومینیوم تهیه شده از با کیفیت ترین مواد اولیه (بیلت 6063 DUBAL) و تولید شده با فرآیند اکستروژن – آبکاری آنادایز 15 میکرون – رنگ : نقره ای

پایه های قابل رگلاژ تا 20 میلی متر

ابعاد میز

WSD-200_Drawing

  • WSD-2001: L1 (150) x L2 (300) x W1 (70) x W2 (140) x D (250) x W3 (60) x H (130)
  • WSD-2002: L1 (180) x L2 (360) x W1 (70) x W2 (140) x D (250) x W3 (60) x H (130)